United States; Free Shipping over $60
    Login     Join us     Help

Help: Tasarım ve Tasarımcılar


top

itself tasarımlarını kim yapıyor?

itself tasarımlarını kendi bünyesinde bulunan tasarımcılar dahil olmak üzere dünyanın her tarafındaki yetenekli tasarımcılardan temin etmektedir. Karşılıklı olarak anlaşılan tasarımcılarla işbirliği yapılarak yeni ürünler ortaya çıkarılmaktadır. Siz de itself'e tasarımlarınızla katkıda bulunmak istiyorsanız Design sayfasını ziyaret ederek tasarımınızı siteye yükleyebilirsiniz, itself ekibi elinden gelen en kısa sürede olumlu ya da olumsuz olarak sizinle iletişime geçecektir.

top

Ben de itself'e tasarım yollayabilir miyim?

Evet, itself'in kapısı dünyanın her köşesindeki tasarımcıya açıktır. itself ürünü olabileceğini düşündüğünüz tasarımları Design sayfasını ziyaret ederek siteye yükleyebilirsiniz, itself ekibi elinden gelen en kısa sürede sizinle olumlu ya da olumsuz olarak iletişime geçecektir. Dönüşün olumlu olması halinde karşılıklı anlaşmaya varılırsa tasarımınız bir itself ürününe dönüşecektir. Dönüşün olumsuz olması halinde ise lütfen cesaretiniz kırılmasın, bir tasarımcının birden çok tasarımıyla başvurması mümkündür.

top

Tasarım yollama şartları nelerdir?

Yeni bir itself ürünü olmasını istediğiniz tasarımınızı siteye yüklemekle öncelikle herhangi bir kişi ya da gruba hakaret veya bunları küçük düşürücü unsurlar taşımadığını, tasarımın sadece ve sadece size ait olduğunu, haklarının herhangi bir kişi ya da kuruluşa devredilmemiş olduğunu ve telif hakkı taşıyan herhangi bir unsuru barındırmadığını taahhüt edersiniz.

top

Siteye gönderdiğim tasarımı geri çekme imkanım var mı?

Siteye gönderdiğiniz ve üzerinde karşılıklı anlaşmaya varılmayan, başka bir deyişle itself ekibi tarafından elenen tasarımlar tekrar değerlendirmeye alınmayacağından zaten geri çekilmiş sayılır. Fakat karşılıklı anlaşmaya varılarak yeni itself ürünü olmaya hak kazanan tasarımların geri çekilmesi mümkün değildir.