United States; Free Shipping over $60
    Login     Join us     Help

Help: Sipariş Verme


top

Nasıl sipariş verebilirim?

Seçtiğiniz beden ve adette ürünü alışveriş sepetine atın. Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz her zaman sitenin sağ üst köşesinde bulunan "Sepetim" ikonuna tıklayarak görebilir, istediğiniz düzeltmeleri buradan yapabilirsiniz. Sepetinizin içeriğinden memnunsanız "Sipariş Ver" butonuna tıklayarak satın alma bölümüne ilerlersiniz. Burada fatura ve gönderi adreslerinizi sorgulayan formları doldurursunuz, gönderi adresinizi girdiğinizde ulaşım bedeli otomatik olarak hesaplanacaktır. Tekrar ilerlediğinizde siparişinizin içeriğini son kez kontrol ettikten sonra kart bilgilerinizi sorgulayan formu doldurursunuz. Kart bilgileriniz ile fatura bilgilerinizin uyuşması alışverişinizin tamamlanması için zorunludur. Ayrıca siparişinizle ilgili oluşabilecek her türlü soruna karşı size daha rahat ulaşmamızı sağlaması açısından telefon numaranızı doğru girmeniz son derece önemlidir. Bütün bilgilerinizin doğruluğundan emin olduktan sonra siparişinizi verebilirsiniz. Sipariş onay mesajı 12 saat içinde e-mail adresinize yollanacaktır.

top

Hangi ödeme şekillerini kabul ediyorsunuz?

Visa, MasterCard, American Express, PayPal ve itself-coin kabul edilen ödeme şekilleridir. Yapılan ödeme ekstrenizde "80000 Tanıtım İletişim" olarak gözükecektir.

top

Kartımdan ne zaman çekim yapılır?

Siparişinizi verme işleminizi tamamladığınız anda sipariş tutarı kartınızdan çekilecektir.

top

Vermiş olduğum siparişe ekleme yapabilir miyim?

Hereitself.com kart bilgilerinizi saklamadığı için ne yazık ki bu mümkün değildir. Tekrar yeni bir sipariş verebilirsiniz.

top

Sipariş onay mesajı e-mail adresime ulaşmadı?

Teknik bir problem sözkonusu olmadıkça sipariş onay mesajı 12 saat içinde e-mail adresinize yollanır. Eğer bu süre içinde ulaşmadıysa e-mailinizin spam/junk bölümlerini kontrol ettikten sonra lütfen bize help [ at ] hereitself.com adresinden yazın.

top

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Siparişiniz yollanmadan önce iptal etmeniz mümkündür.help [ at ] hereitself.com adresine konuyla ilgili bir e-mail atmanız yeterlidir. Siparişiniz yollandıktan sonra ise iptal etmeniz ne yazık ki mümkün değildir, fakat elinize geçtikten sonra geri gönderip sipariş tutarının iadesini talep edebilirsiniz. Lütfen iade politikamızı okuyunuz.

top

Siparişimle ilgili bir sorunum var!

Siparişlerinizle ilgili her türlü sorunu help [ at ] hereitself.com adresine yazabilirsiniz.