United States; Free Shipping over $60
    Login     Join us     Help

Help: Profil ve Komünite


top

Avatar nedir ve nasıl yükleyebilirim?

itself ürün fotoğrafları haricinde kendiniz için bir de avatar yükleyebilirsiniz. Avatar sizin ana profil fotoğrafınız olacak ve site içerisindeki bütün hareketlerinizde bu fotoğraf görüntülenecektir. Avatar fotoğraflarında itself ürünlerinin görünmesi şart değildir, tercihinize bırakılmıştır, fakat bu fotoğraflar kesinlikle sitenin kullanım şartlarına uygun olmalıdır, aksi taktirde fotoğrafınız kaldırılabilir ya da üyeliğinize son verilebilir. Avatarınızı sırasıyla Hesabım, Fotoğraflar, Avatar linklerine tıklayarak yükleyebilirsiniz. Yüklenen avatarlardan itself-coin kazanılmaz.

top

Nasıl fotoğraf yükleyebilirim?

Hereitself.com sizin memnuniyetinizi görmek ve göstermek ister. Bu yüzden almış olduğunuz itself ürünleri ile olan fotoğraflarınızı siteye yüklemeniz çok önemlidir. Fotoğraflarınızı sırasıyla Hesabım, Fotoğraflar, Fotoğraf Yükle linklerine tıklayarak yükleyebilirsiniz. Satın almış olduğunuz her bir ürün için yalnızca bir fotoğraf yükleyebilirsiniz, her yüklenen fotoğraf içinse 1 itself-coin kazanırsınız.

top

Hereitself.com’u başka kişilere nasıl tavsiye edebilirim?

Beğeni ve memnuniyetinizi başkalarıyla paylaşmanız bizi mutlu eder. Bunun için sayfanın üst kısmında bulunan Hesabım bölümüne girmeniz, buradan da Paylaş'a tıklayarak size özel atanmış paylaşım linkini kopyalamanız ve istediğiniz şekilde bu linki paylaşmanız yeterlidir.

Sizin linkiniz aracılığıyla hereitself.com'dan alışveriş yapıldıkça itself-coin kazanırsınız. Kazanacağınız itself-coin miktarı sizin tavsiyeniz üzerine siteye gelerek alışveriş yapacak olan kişinin kaç ürün alacağına bağlıdır. 1-5 arası ürün 2 itself-coin, 6-9 arası ürün 5 itself-coin, 10 ve üzeri ürün ise 10 itself-coin kazandıracaktır. Kendi linkinizi kullanarak yapacağınız alışverişler itself-coin kazandırmaz.