United States; Free Shipping over $60
    Login     Join us     Help

Help: Hesap İşlemleri


top

Neden ve nasıl kayıt olunur?

Hereitself.com’un sunduğu bütün avantajlardan yararlanmak için kayıt olmalısınız:

Ürünlere yorum yazabilir,
Fotoğraflarınızı yükleyebilir,
Wishlist, adres defteri ve favori listenizi oluşturabilir,
Diğer kullanıcılara özel mesaj gönderebilir,
Promosyonlar, indirimler, özel teklifler ve yenilikler hakkında e-mailler alabilirsiniz.

Kayıt olmak için, “Üye ol” butonuna basarak karşınıza gelen formdaki bilgileri doğru ve eksiksiz olarak doldurmalısınız. Hesap oluşturmak için geçerli bir e-mail adresi girmeniz gerekmektedir.

top

Hesabıma nasıl ulaşabilirim?

Sayfanın üst kısmında bulunan "Hesabım" linkine tıklayarak hesabınıza ulaşabilirsiniz. Site içinde 10 dakikadan fazla hareketsiz kaldığınız taktirde güvenliğiniz için otomatik olarak hesabınızdan çıkarsınız.

top

Şifremi nasıl değiştirebilirim?

Şifrenizi değiştirmek için öncelikle sayfanın üst kısmında yer alan Hesabım bölümüne girmeniz gerekmektedir. Buradan sırasıyla Hesap İşlemleri, Şifre Değiştir'e tıklayarak yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz. Hesabınızın güvenliği için kolayca tahmin edilemeyecek bir şifre seçmenizi tavsiye ederiz.

top

E-mail adresimi ve diğer hesap bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Kullanıcı adınız ve e-mail adresiniz dahil olmak üzere bütün hesap bilgilerinizi değiştirebilmek için öncelikle sayfanın üst kısmında yer alan Hesabım bölümüne girmeniz gerekmektedir. Buradan sırasıyla Hesap İşlemleri, Hesabı Güncelle linklerini tıklayarak istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz.

top

Şifremi hatırlayamıyorum!

Üye girişi bölümündeki "Şifremi unuttum" linkine tıklayarak e-mail adresinize yeni bir şifre göndertebilirsiniz. Yeni şifrenizi size gelen e-maildeki linke tıklayarak aktive ettikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

top

Mail listesine neden kayıt olmalıyım?

Mail listesine kayıt olursanız hereitself.com'un sunduğu tüm promosyon, indirim ve yenilikler hakkında herkesten önce haberdar olabilirsiniz.

top

Mail listesine nasıl kayıt olabilir/nasıl kayıttan çıkabilirim?

Eğer mail listesine üye değilseniz ve hereitself.com'un sunduğu tüm promosyon, indirim ve yeniliklerden haberdar olmak istiyorsanız sitenin hemen hemen her yanında görebileceğiniz "Mail listesine üye olmak istiyorum" kutucuklarına e-mail adresinizi girebilir ya da sırasıyla Hesabım, Hesap İşlemleri, Ayarlar'a tıklayarak gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz, eğer mail listesinden çıkmak istiyorsanız Ayarlar kısmından gerekli değişikliği yapabileceğiniz gibi size gelen e-maillerin sonunda bulunan linke tıklayarak kayıttan çıkabilirsiniz.

Önemli not: Mail listesinden çıksanız dahi sipariş ve gönderi onay e-mailleri adresinize yollanmaya devam edecektir.

top

Hesabımı nasıl kapatabilirim?

Hesabınızı kapatmak için öncelikle sayfanın üst kısmında bulunan Hesabım bölümüne girmeniz ve buradan sırasıyla Hesap İşlemleri, Beni Sil! linklerini tıklamanız gerekmektedir. Hesap kapatma işlemini tamamlayabilmek için şifrenizi doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Hesabınız kapandığında bütün kişisel bilgileriniz ve site içi aktiviteleriniz hereitself.com’dan silinecektir.