United States; Free Shipping over $60
    Login     Join us     Help

Help: Coinler


top

itself coin nedir?

itself coin hereitself.com içerisindeki aktivitelerinizden kazandığınız ve sadece hereitself.com'daki alışverişlerinizde harcayabileceğiniz bir tür para birimidir. 1 coin 1 TL'ye eşittir.

top

Nasıl itself coin kazanabilirim?

Coin kazanmanın iki yolu vardır;

1. Sahibi olduğunuz itself ürünleriyle olan fotoğraflarınızı siteye yükleyerek coin kazanabilirsiniz. Bir ürün için sadece bir fotoğraf yükleyebilirsiniz ve karşılığında 1 coin kazanırsınız. Yüklenen avatarlar coin kazandırmaz.

2. Hereitself.com'u diğer kişilere duyurarak/tavsiye ederek de coin kazanabilirsiniz. Bunun için Hesabım bölümüne girerek buradaki Paylaş linkini tıklamanız, size özel atanmış olan paylaşım linkini kopyalayarak dilediğiniz yerlerde paylaşmanız yeterlidir.

Sizin linkiniz aracılığıyla hereitself.com'dan alışveriş yapıldıkça coin kazanırsınız. Kazanacağınız coin miktarı sizin tavsiyeniz üzerine siteye gelerek alışveriş yapacak olan kişinin kaç ürün alacağına bağlıdır. 1-5 arası ürün 2 coin, 6-9 arası ürün 5 coin, 10 ve üzeri ürün ise 10 coin kazandıracaktır. Kendi linkinizi kullanarak yapacağınız alışverişler coin kazandırmaz.

top

itself coinlerimi nasıl kullanabilirim?

Coinlerinizi kullanmak için ödeme sayfasında kart bilgileri formunun hemen üstünde bulunan itself-coin kutucuğunu ve ödemenizde kaç coin kullanmak istediğinizi işaretlemeniz yeterlidir. Sadece 10 ve 10'un katları olacak şekilde coin kullanabilirsiniz. Bir alışverişte kullanılabilecek en fazla coin miktarı 100'dür. Kullandığınız coinlere karşılık gelen tutar sipariş tutarınızdan otomatik olarak düşülecektir. Sayfanın sağ tarafında bu bilgileri görebilirsiniz.

Ulaştırma bedellerinin coinle ödenmesi mümkün değildir.

Coinlerin TL'ye çevrilerek size ödenmesi mümkün değildir, sadece hereitself.com'da yapacağınız alışverişlerde geçerlidirler.